O mně a o sochách | Nepřehlédnutelná díla od Jackoba
Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

Ahoj. Jsem rád, že jsi tady. 

O mně
Už 7 let tvořím
pod přezdívkou
Jackob.
 

Vůbec první sošku jsem vyrobil z elektro součástek již před více než deseti lety. Tvorba pro mě byla formou odreagování a tvůrčí činnost mě začala naplňovat. Výrobků přibývalo a časem se ukázalo, že o ně začíná být zájem. Z koníčku se pro mě pomalu začala stávat obrovská mánie. Miluji, co dělám, protože je v tom kus mě, a každá soška je unikát. Už vím, že máme jen jeden život, a je úžasný, když děláš to, co máš rád. 

 

Jak tvorba probíhá?

Používat recyklované díly aut a drobného šrotu mě napadlo až před třemi lety. 
Součástky pořizuji přímo na šrotišti a snažím se tak nepotřebnému odpadu vdechnout nový život. Pocházejí např. z motorů odstavených aut a motocyklů, převodovek, řetězů, šroubů či matic, ale i například ze starých příborů.

Některé sošky jsou inspirovány známými postavami z fantasy a sci-fi filmů, pohádek, komiksů, nebo modely aut a motorek, jiné jsou pak tvořeny dle mé vlastní fantazie. Hlavy některých sošek jsou vyrobeny technikou odlitků z vlastnoručně vyrobených forem.

Již téměř hotové sošky jsou ještě lakované bezbarvým lakem nebo pryskyřicí, aby nedošlo k dalšímu poškození modelu nebo korozi. Občas je používaná i barevná vrstva, aby doplnila charakter sošky, ale většinou je používán lak bezbarvý, aby nezanikly rysy a původ soch.

 

Jak dlouho to trvá a co vyrábíš?
Výroba menších sošek do 40cm zabere cca den práce. Na větších sochách strávím i 3-10 dní, někdy i více. Vždy záleží na nápadu či zakázce.

 
Vyrábím: sošky, repliky, grily, reklamy, nábytek, interiérové a exteriérové dekorace.
 
Mohu si sošku vymyslet a objednat?
Ano! Jsou vhodné jako netradiční unikátní dárek, nebo pro firmy jako originální reklama či dekorace. Také dražím a prodávám již vyrobené sošky. Na moje výsledky se můžeš podívat Zde stačí kliknout na Ikonku soc. sítě 
 
 

 

 

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah