Úspěchy soch z kovu | Nepřehlédnutelná díla od Jackoba
Reklamní sdělení
Kávovary Nový Jičínhttps://kavovary-nj.websnadno.czServis kávovarů, prodej kávovarů, prodej kávy
Jóga Brno a Tišnovhttps://www.jogaeva.czJóga Brno/Tišnov pro začátečníky, pokročilé, těhotné, po porodu, hormonální; videokurzy, pobyty.
Sportovní sběratelské kartyhttps://www.collectorie.compro milovníky i investory sportovních karet. Nabídka se zaměřuje na hokejové a fotbalové karty.
Rok 2016
první výstava 5 větších soch v objektu Lapidárium Národního muzea v Praze.
Rok 2017
výstavní galerie v Evropě a galerie Ocelových figurín (zde probíhá i prodej sošek a to ve 3 zemích Německo,Polsko, Česko).
Rok 2018
zahájení výroby pokročilých replik, základní automatizace soch a rozšíření sortimentu o designové doplňky. 
Pronájem soch do zahraničí.
Rok 2019
zahájení spolupráce se sponzorem Narex a realizace zakázových projektů pro známé osobnosti formou naprosté exkluzivity. Interiérové vybavení VIP sekce pro Aréna Pilsen v Plzni.
Rok 2020
rozhovor pro tv stanici Prima COOL, článek v magazínu Svět Dnes- Recyklovány design, který uchvátí. Série videí Adolfeen Roxtar. Dobročinná sbírka Spolunadraka.
Rok 2021
exkluzivní výroba hlavní vstupní recepce a obrazu exteriérového poutače pro Aliens vs Predators Experience Museum v Kutné Hoře. Exkluzivní firemní projekty např. Recycling, AZ lešení, Strana, aj.
Rok 2022
rozšíření spolupráce s firmou Narex. Zahájení spolupráce s firmou ALFA IN. Celkový dosah na všech sociálních sítích 8 mil. uživatelů ročně. Tvorba unikátní hudební sekce pro Kvantario-největší sci-fi a VR park (kytara, bicí a piano). Socha Lva Donovaly SK. Socha pro Czech Virus postava.
Rok 2023
 
Závěrem bych rád uvedl, že moji zákazníci vlastnící větší sochy je vystavují v libovolně zvolených oblastech kultury.
Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah